شرکت محصولات ارگانیک ارمغان سبز

در سال ١٣٩٥ كار خود را با تحقيق و پژوهش آغاز نمود. در آبان ماه سال ١٣٩٦ نیز فعالیت خود را با حضور و همکاری کارشناسان متعهد، جوان و با انگیزه و همگام با دانش روز در زمینه خرید، فروش، بسته‌بندی، بازاریابی و توزیع محصولات کشاورزی و غذایی سالم و ارگانیک شروع کرد.

این شرکت یکی از تامین‌کنندگان محصولات کشاورزی و غذایی براي متقاضيان اين محصولات در ایران است.

ارمغان سبز آماده است تا محصولات معمول و ارگانیک خود را بر اساس درخواست مشتريان عزیز در سراسر كشور عزيزمان ايران ارائه کند. با توجه به برنامه ٥ساله توسعه كشور و شعار ملی توليد و اشتغال سعی بر اين داریم كه در زمينه توليد و توزيع و بسته‌بندی محصولات كشاورزی سالم و ارگانيك در تحقق اين امر مشاركت داشته باشیم.

اين شركت قصد دارد با تكيه بر دانش و مهارت متخصصين و شرايط منحصر به فرد چهار اقليم كشور عزيزمان ايران پای در عرصه رقابت بين‌المللي بگذارد. همچنین محصولات و توليدات خود را در بازارهای جهانی عرضه نمايد.

صداقت یکی از ویژگی‌های بارز این شرکت است كه با تلاش در بخش بازار متعهدانه و وفادارانه در جهت پیشبرد این اهداف گام بر می‌دارد. ارائه بهترین خدمات و محصولات به شما، هدف ماست.

ما با تعهد به حفظ سلامت انسان و محیط زیست، طیف گسترده‌ای از محصولات ارگانیک را از مزارع و باغات استاندارد در سراسر کشور، به صورت مستقیم و بدون واسطه، تهیه می‌کنیم. سپس با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت به شما عرضه می‌نماییم.

با انتخاب محصولات ارگانیک ما، طعم واقعی طبیعت، سلامتی و شادابی را به خودتان و عزیزانتان هدیه دهید! به یاد داشته باشید هر انتخاب شما، به سلامت زمین و انسان کمک می‌کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش، به صفحه محصولات وب سایت ما مراجعه کنید یا با ما تماس بگیرید.

با ما سلامتی و طعم واقعی طبیعت را تجربه کنید!